Tüm Masözleri görmek için tıkla

Kadıköy masöz ile yapılan masajların çoğunun amacı arz –talep ilişkisine bağlı olarak ağrı dindirmek olmaktadır. Fakat masaj sadece meydana gelen ağrıları dindirmek amacı ile değil aynı zamanda ruhu iyileştirmek, rahatlamak, gevşemek, cilt bakımı, şişkinliği gidermek gibi birçok amaç içinde kullanılır.

Masajın düzenli ve doğru yapılması halinde hem kalıcı sonuçlar alınır hem de en doğal yoldan sonuç alma imkanı sağlanır. Masajın tekniği doğru uygulandığı takdirde aynı zaman da tedavi edici özelliği de bulunmaktadır. Özellikle ağrılı hastalıklar da ya da felç gibi kasları ilgilendiren hastalıklar da destek olarak yaptırılan masaj süreci daha kısa sürede tamamlamanızı sağlayarak aynı zaman da kaslarınızın gevşeyip, rahatlamasını da sağlar.

Masajın Amacı Nedir?

Aynı zamanda sporcular genellikle antrenmandan önce ve sonra da masaj yaptırarak vücutlarına destek sağlarlar. Spordan önce yapılan masaj kaslarınızın gevşemesine, kan akışınızın hızlanmasına yardımcı olurken spordan sonra yapılan masaj yorgunluğunuzu daha kısa sürede atmanıza yardımcı olur.

Masaj sadece bunlarla sınırlı kalmayıp aynı zamanda cilt bakımında da kullanılır. Yüze yapılan bakımdan sonra uygulanan masaj hücrelerin yenilenmesine destek olur. Bu sayede cilt daha canlı, sağlıklı, parlak bir görüntüye sahip olur. Selülit masajı ile birlikte özellikle bacaklarınızda meydana gelen selülitlerden herhangi bir kimyasal ya da ışın kullanmadan kurtulabilirsiniz. Bu sayede hem sağlığınız etkilenmemiş hem de bacaklarınız kusursuz bir görüntüye kavuşmuş

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir