Tüm Masözleri görmek için tıkla

Profesyonel şişli masözler ilanların yer aldığı geniş kapsamlı masaj sitemizden sadece en iyi terapistleri bulabilirsiniz. Sürekli güncel bulunan masaj sitemizi sizler için sürekli güncel ve anlaşılır vaziyet de tutmaktayız. En iyi masöz bayan profillerine yer verdiğimiz sayfamızda terapistin bilgilerini bulabilir ve direkt olarak masözlerden hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Masaj hizmeti sağlanırken profesyonellik çok önemlidir. Bize masaj yapacak olan terapistlerin sertifikası olup olmadığını mutlaka sormamız gerekiyor. Fiziksel rahatlamanın önemli olduğu masaj terapisini sunan masözler lisanslı olursa bizlere beklediğimiz hizmeti en iyi şekilde uygulayacaklardır. Platformumuz da kendini masaj konusunda iyi yetiştirmiş ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bayan masözler bulunmaktadır.

Şişli masöz bayan terapistler ile keyifli bir masaj hizmeti almanız için tek yapmanız gereken. Şikayetleriniz doğrultusunda size en verimli masaj hizmeti verecek olan terapisti seçip randevu talebinde bulunmak olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Masaj Teknikleri

Aromaterapi: Bu masaj tekniğinde şifalı bitkilerin yağlarından yararlanılarak uygulanır. Bu yağlar diğer yağlara oranla daha kolay emilir ve etkileri oldukça güçlüdür. Sağlık ve güzelliğiniz için iyi bir masajdır.

Akupressur: Vücudun belli noktalarına parmakla baskı yapılarak uygulanır. Ağrılarınızı dindirmekte ve rahatlatmakta en güzel çözümdür. Sinire ve uykusuzluk içinde oldukça etkilidir. İdrar ve ishali önler, iltihap ve enfeksiyonlara iyi gelir.

Bağ dokusu masajı: Migren, hormonel rahatsızlıklar dahil olmak üzere pek çok hastalığa iyi gelir ve vücudun değişik yerlerindeki ağrılarına iyi uygulanır.

Champissage (baş masajı): Bu teknikte kişi giyiniktir ve özel yağlarla masaj uygulanır. Hintçe champi kelimesinden türemiştir. Konsantrasyonu arttırır, zihni dinlendirir, göz yorgunluğuna, baş, boyun ve omuz ağrılarına iyi gelir. Strese bağlı uykusuzluk problemlerinizi giderir, lenf akışını ve kan dolaşımını hızlandırır.

İsveç usulü masaj (klasik masaj): Vücuda kısmen ya da tamamen uygulanan bu masaj tekniği ile kan dolaşımı hızlanır, dokular ve hücreler canlanır. Düzenlenen dolaşım sayesinde kas gerilimi azalır ve konsantrasyon güçlenir. Yorgunluk ve stresinizi atmada yardımcı olur.

Lenf drenaj: Spor ve diyetle verilen kilolar sonucu gevşemiş olan vücudu sıkılaştırmak, biriken toksinleri ve ödemi atmak, metabolizmayı hızlandırmak için elle uygulanan bir tekniktir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir